La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

0

Mordy, ma / miał ktoś półautomat w aucie? Zastanawiam się nad jedną toyotą z taką skrzynią, a opinie są różne. Jest ktoś w stanie powiedzieć jak się to sprawuje?

0

@Kozinho. Nad którą Toyotą się zastanawiasz?

1

@Kozinho. Opinie są różne, bo to zależy jak się autem jeździ.
Jeśli lubisz spokojną, płynną jazdę, to dobra skrzynia. Jeśli lubisz mocno przyspieszyć i szybkie starty, to kiepska skrzynia.
W razie awarii bardzo droga w naprawie.
Ja osobiście bym się w żadne półautomaty nie pchał.

0

@Kubsoleon Corolla e150
@Safrani no właśnie tak bije się z myślami. Nie będzie to wyścigówka. W pracy jeżdżę na typowym automacie i kusi coś pomiędzy, ale mam obawy

0

@Kozinho. Ja bym w to nie szedł.

1

@Safrani dlatego jutro jadę oglądać w manualu :D
Dzięki za podpowiedź

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?