- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
19
To teraz tylko czekać, aż w Republice zrobią z Ziobry męczennika narodowego.
Wyobrażam sobie Rachonia czy inną Holecką, którzy wychodzą środek, recytując słowa Mickiewicza, a następnie stwierdzą, że to o Ziobrze.
Ja kocham cały naród! — objąłem w ramiona
Wszystkie przeszłe i przyszłe jego pokolenia,
Ja i ojczyzna to jedno.
Nazywam się Milijon — bo za milijony
Kocham i cierpię katusze.
Patrzę na ojczyznę biedną,
Jak syn na ojca wplecionego w koło;
Czuję całego cierpienia narodu,
Jak matka czuje w łonie bole swego płodu.
1
@NeroTFP1 dla mnie ta wizyta w Republice była właśnie po to, żeby zrobić zatrzymanie przed telewizją.
To wszystko szachy 5D Zbyszka i PiS.
0
@D10SLEO to zadne szachy 5 D, szachy 5 d sa skomplikowane a działania Zbyszka sa tak przewidywalne ze glowa boli
1
@Kinginiesta myślę, że Zbyszek chciał zostać tak zatrzymany, to nie Policja go znalazła, tylko on sam wskazał im miejsce gdzie go szukać a Telewizja Republika mogła to wszystko nagrać, z każdej strony, gdzie znajdą jakieś naruszenia policji, już słyszałem, że jakiś dziennikarz mówił, że policjant w stosunku do niego był agresywny.
0
@D10SLEO jaki dziennikarz :D przeciez to gosc z republiki...
1
@Kinginiesta prawda, ale nadal mogą robić na tym materiał.
0
@D10SLEO a niech robia, włączyłem na chwilę republike z ciekawości i widzialem ich "dziennikarza" ktory chodzil za dźwiękowcem innej stacji i prowokował go złośliwymi tekstami, świętego mozna w ten sposób z równowagi wyprowadzić... ta sytuacja dobitnie pokazała mi co za gnidy skończone tam pracują
0
@Kinginiesta w Polskę pójdzie przekaz bez tych prowokacji.