La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

8

Ławki w Mediolanie wygodniejsze niż w Rzymie. Ruch jak z Beresiem w Napoli. Już widzę jak pogra przy Dimarco xD


0

@GigiAmoroso Głupi ruch bardzo. Chyba zbytnio wierzy w swoje umiejętności. Wygryźć Di Marco będzie po prostu bardzo bardzo ciężko tym bardziej, że Włoch jest bardziej uniwersalnym graczem.

0

@GigiAmoroso lepiej wchodzic z lawki w mediolanie i walczyc o mistrza wloch, niz robic to samo w romie, tylko bez walki o mistrza. Ja tam w niego wierze i mysle ze tanio skory nie sprzeda.

5

@Szklaner Lepiej, ale zawsze mi się wydawało, że najlepiej to w takim wieku w ogóle grać regularnie. Po to się poniekąd chodzi na wypożyczenia, żeby więcej grać.

0

@GigiAmoroso ale tez grac, byle gdzie byle u kogo, ot tak dla grania to tez duzo nie da. A tak tu idzie to fachowca Inzaghiego, ktory tez moze miec na niego plan. Ja tu widze wiecej szans niz zagrozen.

0

@Szklaner Chyba liczy tylko na dopisanie mistrzostwa Włoch do CV. Może uznał, ze to jedyna droga do poważnego trofeum

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?