La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

0

Mam kilka spostrzeżeń, które nikogo nie interesują, podzielę się nimi:
- Pedri jest fantastyczny. Kilka razy zostawał piłkę i zanim dokończyłem swoją myśl „człowieku, on ma 3 rywali obok siebie, zagraj gdzie indziej” to Pedri juz dawno ogarnął tych 3 rywali.
- nie kreujemy absolutnie nic. Nie ma strzałów żadnych. Ani po pięknych akcjach, ani z dystansu. Nie ma wrzutek, żeby Lewy czy Araujo mógł powalczy. Dramat.
- dzisiaj nie składzie chyba mamy połowę de Jongów z jego „najlepszych” czasów. Czyli przyjęcie i cyk odegranie do tyłu.

0

@escarabajo No nie wiem, moim zdaniem dzisiaj Pedri nic specjalnego nie gra. I tak wyróżnia się na tle reszty pomocy, która gra fatalnie, ale nie ma się czym zachwycać.

0

@kanver_ był tyle razy wrzucony na konia, otoczony rywalami, że aż w szoku jestem. Jeśli chodzi o kreacje - tak, słabiutko, ale ja tu głównie o technice użytkowej.

0

@escarabajo Dla mnie tu coś taktycznie nie gra, bo nieważne kto ma piłkę, to od razu jest osaczony i musi zgrywać do boku / do tyłu.

1

@kanver_ reszta się nie pokazuje, słabo z mobilnością i wychodzeniem na pozycję. Flick zrobi suszarkę i wyjdą inni ludzie na boisko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?