La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

6

Notatnik...że tam nie ma żadnych lekarzy, to aż dziw :)

"Gavi wali od tyłu typa w głowę, typ zjeżdża wózkiem w kołnierzu na szyję do szatni, Gavi nie dostaje nawet żółtej. Powinien dostać 2 żółta i z boiska, a katalonce zrobili szybko zmianę żeby uciąć temat. Sędziowie synowie Negejry"

2

@norbi77 ja dziś wyczytał cos lepszego : araujo bezpośrednio czerwona powinien dostać za uderzenie ręką.... Oczywiście odwołanie do negeiry

0

@norbi77 Pytanie, w przypadku uderzenia przeciwnika głową nie można dostać żółtej czy jak? Gavi wyraźnie spoźniony, wysłał przeciwnika do szpitala i nie dostaje żółtej, miał go znokautować tak żeby przeciwnik zemdlał żeby dostać żółtą czy jak?

3

@norbi77 tam są ludzie chorzy psychicznie , którzy zakłamują każdą rzeczywistość .

7

@Jersi1
Wracaj na notatnik i tam się kompromituj takimi wpisami.
Walka o górną piłkę, których wiele w meczach i żadnej premedytacji w tej sytuacji...idź napij się wrzątku dziecko z Madrytu...

2

@Xxxbarca4ever
Chłop się zastawił i trafił na szczękę gościa...czerwo :D

0

@norbi77

walka o górną piłkę? Ja tutaj walki nie widzę, Gavi jest wyraźnie spóźniony i nokautuje przeciwnika. Gdyby byli cały czas w kontakcie to rozumiem, że takie zagranie byłoby po prostu walką, a premedytacja w tej sytuacji ma małe znaczenie, bo było to po prostu bardzo niebiezpieczne dla zdrowia obu graczy zagranie, Gaviego po prostu odcięło z czego jest znany

2

@Jersi1
Przecież wyskoczył w walce o piłkę, a to, że był spóźniony to dla Ciebie faul na kartkę? :D :D:D

1

@Jersi1 hehe to za faul którego nie odgwizdali na lewym też się czerwona należała ? Identyczna sytuacja w powietrzu , gość nie był zainteresowany walka o piłkę w dodatku spóźniony

6

@Jersi1
Łap faul i premedytację...bez konsekwencji.


3

@norbi77 oj oj wyciągnąłeś konkretny przykład wydaje mi się że teraz trzeba odpowiedzieć coś w stylu : Barcelona opłaca sędziów

0

@norbi77 Uporządkowując. Gavi wyskakuje do główki, jednak jest na tyle spóźniony, iż w momencie wyskoku do główki, piłka jest kompletnie poza zasięgiem Gaviego, a ten z dużym impetem uderza głową w głowę zawodnika przeciwnego, który pada na murawę i kończy swój występ w tym meczu, po uderzeniu Gaviego. Moim zdaniem, samo spóźnienie, gdyby np wytrącił przeciwnika z równowagi to byłby faul bez kartki, jednak to co zrobił Gavi bez naciągania wpisuje się w kategorię bardzo niebezpiecznych zagrań, które moim zdaniem zasługują na żółtą kartkę.

0

@Xxxbarca4ever Pokaż filmik z tego zdarzenia to się odniosę

0

@norbi77 No Rudiger popycha przeciwnika w sposób oczywisty i należy się karny, kompletna zgoda. W przypadku Gaviego, był to po prostu nieodpowiedzialny, groźny dla przeciwnika faul, który mógł się zakończyć jeszcze gorzej.

2

@Jersi1 nie no rudiger tylko popycha i to wcale nie było groźne że w powietrzu wypieprza zawodnika który upada tracąc kontrolę nad swoim ciałem

2

@norbi77 oni tam mają psychiatryk. Daj im w spokoju chorować.

0

@Xxxbarca4ever No tak, przecież popchnięcie kogoś gdy jest pół metra nad ziemią po czym ląduje na dupe na ziemie, to to samo co uderzenie w głowę co poskutkowało wstrząśnięciem mózgu i szpitalem

0

@Jersi1 ty masz oczy ? O mózg nie pytam bo chyba wszyscy widzą jaka sytuacja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?