- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
6
Notatnik...że tam nie ma żadnych lekarzy, to aż dziw :)
"Gavi wali od tyłu typa w głowę, typ zjeżdża wózkiem w kołnierzu na szyję do szatni, Gavi nie dostaje nawet żółtej. Powinien dostać 2 żółta i z boiska, a katalonce zrobili szybko zmianę żeby uciąć temat. Sędziowie synowie Negejry"
2
@norbi77 ja dziś wyczytał cos lepszego : araujo bezpośrednio czerwona powinien dostać za uderzenie ręką.... Oczywiście odwołanie do negeiry
0
@norbi77 Pytanie, w przypadku uderzenia przeciwnika głową nie można dostać żółtej czy jak? Gavi wyraźnie spoźniony, wysłał przeciwnika do szpitala i nie dostaje żółtej, miał go znokautować tak żeby przeciwnik zemdlał żeby dostać żółtą czy jak?
3
@norbi77 tam są ludzie chorzy psychicznie , którzy zakłamują każdą rzeczywistość .
7
@Jersi1
Wracaj na notatnik i tam się kompromituj takimi wpisami.
Walka o górną piłkę, których wiele w meczach i żadnej premedytacji w tej sytuacji...idź napij się wrzątku dziecko z Madrytu...
2
@Xxxbarca4ever
Chłop się zastawił i trafił na szczękę gościa...czerwo :D
0
@norbi77
2
@Jersi1
Przecież wyskoczył w walce o piłkę, a to, że był spóźniony to dla Ciebie faul na kartkę? :D :D:D
1
@Jersi1 hehe to za faul którego nie odgwizdali na lewym też się czerwona należała ? Identyczna sytuacja w powietrzu , gość nie był zainteresowany walka o piłkę w dodatku spóźniony
6
@Jersi1
Łap faul i premedytację...bez konsekwencji.
3
@norbi77 oj oj wyciągnąłeś konkretny przykład wydaje mi się że teraz trzeba odpowiedzieć coś w stylu : Barcelona opłaca sędziów
0
@norbi77 Uporządkowując. Gavi wyskakuje do główki, jednak jest na tyle spóźniony, iż w momencie wyskoku do główki, piłka jest kompletnie poza zasięgiem Gaviego, a ten z dużym impetem uderza głową w głowę zawodnika przeciwnego, który pada na murawę i kończy swój występ w tym meczu, po uderzeniu Gaviego. Moim zdaniem, samo spóźnienie, gdyby np wytrącił przeciwnika z równowagi to byłby faul bez kartki, jednak to co zrobił Gavi bez naciągania wpisuje się w kategorię bardzo niebezpiecznych zagrań, które moim zdaniem zasługują na żółtą kartkę.
0
@Xxxbarca4ever Pokaż filmik z tego zdarzenia to się odniosę
0
@norbi77 No Rudiger popycha przeciwnika w sposób oczywisty i należy się karny, kompletna zgoda. W przypadku Gaviego, był to po prostu nieodpowiedzialny, groźny dla przeciwnika faul, który mógł się zakończyć jeszcze gorzej.
2
@Jersi1 nie no rudiger tylko popycha i to wcale nie było groźne że w powietrzu wypieprza zawodnika który upada tracąc kontrolę nad swoim ciałem
2
@norbi77 oni tam mają psychiatryk. Daj im w spokoju chorować.
0
@Xxxbarca4ever No tak, przecież popchnięcie kogoś gdy jest pół metra nad ziemią po czym ląduje na dupe na ziemie, to to samo co uderzenie w głowę co poskutkowało wstrząśnięciem mózgu i szpitalem
0
@Jersi1 ty masz oczy ? O mózg nie pytam bo chyba wszyscy widzą jaka sytuacja