La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

0

U Marka bez zmian. Jeden Polak w składzie - Trelowski na bramce.

1

@escarabajo Polski Real Madryt xD

1

@ViscaelBarca2007 ostatnio Hiszpan z golem. Jest progres:)

1

@escarabajo I to jest kurczę problem z Markiem Papszunem potencjalnie kiedyś w reprezentacji Polski.Tutaj nie będzie miał takiej sytuacji jak w Rakowie jeśli chodzi o dobór kadry..

0

@FcPortoFan1999 będzie załatwiał paszporty, jakos to ogarnie

0

@Lanosss Jedyne wyjście to paszportowcy z Afryki.Najlepiej z Kenii aby szybcy byli.

0

@FcPortoFan1999 i cyk Markowi w plecy 0:1

0

@Lanosss I akurat jedyny Polak w składzie musiał nawalić..

0

@FcPortoFan1999 az sobie sprawdze kadre rakowa, dawno nie patrzalem co tam Maro posiada

0

@Lanosss Trelowskiego i 10 obcokrajowców.W tym zaufanego żołnierza-Iviego Lopeza.

0

@FcPortoFan1999 Ameyaw? Lederman? Przeciez to wybory Misia P.

0

@Lanosss Kłopot w tym że jeden ma kontuzję a drugi grzeje ławkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?