La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

17

Szczęsny jeśli będzie chciał zostać powinien rywalizować z Ter Stegenem w przyszłym sezonie. Wyjdzie to na dobre klubowi oraz bramkarzowi który będzie grał. Nie powinno być tak że jest jeden dobry bramkarz a drugi to zwykły placek grający tylko w przypadku kontuzji. Powinna być rywalizacja. A jeśli ktoś nie nadaje się do rywalizacji to powinien grać w bierki. To jest męski sport i trzeba mieć charakter. Jak dla mnie podziękować Penii po sezonie, niestety ale on pewnego poziomu nie przeskoczy, chociażby przez jego słabe warunki fizyczne. Gościowi piłka przełamuje ręce (rzut wolny z realem po czerwonej Wojtka) Szczęsny łapie takie strzały w ręce.

0

@Recber ma rywalizować z Ter Staticiem pseudonim “Nie chce mieć konkurencji”?

0

@Recber z Realem Iñakiemu piłka nie przełamała rąk. Ona zwyczajnie przeleciała obok niego w tym rogu, w którym on stał. Trochę abstrakcyjny gol.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?