La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

4

Walentynki walentynkami, ale mnie od 8 lat 14 dzień lutego kojarzy się z gwałtem, jakiego PSG na nas dokonało.

Dlatego lepszy jest dzień kobiet.

5

@July_6_BcN Dla mnie najlepszym dniem, jest dzień wagarowicza. Szkoda, że u mnie w pracy zawsze się krzywo na to patrzą :/

1

@July_6_BcN dokładnie! Jak spędzasz dzisiejszy dzień? Podzielasz rolę singielki? Xd

2

@July_6_BcN jak kochać to w każdy dzień roku, a nie okazywać w ten jeden dzień. dla mnie kojarzą się ze sztucznością i chyba nie potrafię tego zmienić

2

@Lola120 dla mnie dzień jak codzień. Robię co mam do roboty, traf chciał, że mogłam dzisiaj obejrzeć rano skoki, bo dzisiaj skaczą w Japonii, więc o nietypowej godzinie. I tyle w temacie.

@burcioszka coś w tym jest. Wszyscy łuhu 14 lutego, a cały rok narzekają, jak to nie mogą wytrzymać z tą drugą osobą.

2

@July_6_BcN dokładnie mam podobnie. Kwiaty można kupować calu rok nie tylko dziś:) U mnie wieczór z serialem wleci

1

@Lola120 kwiaty są drogie, jakbym miał kupować cały rok to bym nie miał na wódke

2

@Jakchcesz ja wolę dostawać czekoladę xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?