La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

1

Pobudka z chorobą jest gorsza od kaca.

1

@BorzyKrzys nic nie jest gorsze od prawdziwego kaca. Niby czemu z ciężką gorączką kilkukrotnie w życiu byłem w stanie iść do roboty i nawet w slow motion i zawrotami głowy pracować, a jak mi się zdarzyło tak ze trzy razy w życiu wylądować na naprawdę konkretnym kacu, to nie mogłem tego przerobić i przerzygałem różne dziwne miejsca? Dlaczego na kacu mówiłem do chłopaków że "sorrówa, ale muszę usiąść, póki nie ma bossa?" Czemu jak jestem chory to normalnie jem i wszystko, a na potężnym kacu musiałem marianów wysyłać na przerwie po piwo żeby odżyć? Dlaczego wtedy kawa nie działa? Jedzenie często odpada i nie ma z czego siły nabrać?

Jakbyś był na konkretnym kacu w robocie kiedyś to byś zrozumiał:D

P.S wyobraź sobie kombo, jak się po sylwestrze kiedyś z gorączką obudziłem ;p

1

@jakub1906 chyba zbyt konkretnie niektóre rzeczy bierzesz do siebie xd

0

@Katalończyk 99 a na kacu je z siebie wyrzucam :D

3

@jakub1906 No kac gigant to jest prawdziwy sprawdzian :D

1

@jakub1906 No byłem w robocie po 3 godzinach spania i co? Przy kacu wiem, że pod wieczór to puści, a choróbsko na pewno nie przejdzie po kilku godzinach. Btw jak masz takie kace to może lepiej nie pij, bo to co piszesz wskazuje, że to nie dla Ciebie.

1

@BorzyKrzys no to trafiłeś idealnie powiem ci bo na wiosnę będą ze 3 lata jak nie piję

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?