La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

0

Chyba lepiej jakby biali w 1/8 LM zagrali na Bayer - w sensie w LM historia wiemy jaka jest w starciach biali - materace. Ostatni mecz jednak pokazał, że piłkarsko biali są lepsi.

Tutaj jednak pewna nieprzewidywalność dla białych by była

Początkowo byłem za wylosowaniem dla nich Atleti, ale właśnie jednak ciekawsza rywalizacja i jakaś nadzieja na ich odpadnięcie wieksza jednak na Bayer się u mnie pojawia.

@MesQueUnClub96 @Popitek12 @kanver_ @Encore

konto usunięte

0

@mekston Tutaj jest taka przewaga że Leverkusen by się nie cofnęło

0

@MesQueUnClub96 właśnie, tutaj nie wiemy jeszcze co by zrobili jakby strzelili na 1-0, a widzimy co robią niektóre ekipy.

0

@mekston Z drugiej strony Levercusen przegrało na to Atletico grając 11 na 10 praktycznie cały mecz.

0

@mekston Spokojnie, niech wyeliminują City

0

@partymaker dlatego pierwsza myśl była, że lepiej na Atleti, ale może być tak, że ten match up dla Bayeru na Atleti nie był dobry - czasami tak jest.

Atleti na Real w LM ma nienajlepszą historię delikatnie mówiąc

Tego match upu nie widzieliśmy, więc dałbym szansę.

0

@kejdzi City się mocno sfrajerzyło w końcówce 1 meczu, LM rzadko pozwalała, żeby takie błędy nie był brutalnie ukarane odpadnięciem

Plus generalnie u siebie dali bardzo wiele okazji białym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?