La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1850 Culés

1

Jak to jest, że bellingCham dopiero pierwszy raz dostał czerwoną za zwrot w stronę arbitra ,,fuck you”? Chłop od początku w realu pozwalał sobie na tego typu teksty albo fuck off. Ile razy widziałem to na filmikach. W końcu ktoś wypierdzielił słusznie z boiska, widocznie pierwszy sędzia, który ma jakikolwiek szacunek do samego siebie

1

@szela1899 Ja gdybym był sędzią i usłyszałem bym w moim kierunku takie coś to by mnie musieli trzymać żebym tego dzbana nie kopnął w pusty baniak...

1

@Coutinho007
Do tej pory cwel robił tak bardzo często, pluł na sędziów a oni myśleli, że deszcz pada

0

@szela1899 Dlatego cieszę się, że sprawiedliwości stało się zadość, mam nadzieję, że dostanie kilka meczów zawiasy za to ale nadzieja matką głupich.

1

@szela1899 Bellingham nie pierwszy raz pokazuje swoje buractwo. Na Euro między innymi bylo to samo, i kiedys w lidze tez coś bylo ze mu kare anulowali

0

@szela1899
A dlaczego Casemiro nigdy nie dostał w barwach Realu bezpośredniej czerwonej, mimo brutalnych fauli?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?