La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

0

Wydaje się, że w tym roku mamy do czynienia z ligą, która rozstrzygnie się w bezpośrednim pojedynku z Realem. Do tego czasu obstawiam, że Atletico wypadnie już z wyścigu, a my i Real będziemy w odstępie 1-3 punktów. Wolałbym oczywiście mieć do tego czasu ogromną przewagę, ale przez nasze wahania formy mam wątpliwości

0

@Gibbon_FCB sądzę że mamy lepszą sytuację kadrową a oni nie mają wypoczynku.nie wiem czy to nie obniży poziom intensywności gry co za tym idzie straty pkt.Takze możliwe są kontuzje u nas mówi się nawet o powrocie ter stegena.Za chwilę wróci też Araujo I Andreas.Araujo jak nie jutro to w następnym meczu.Mistrzostwo rozstrzygnie się wcześniej w tym sensie że będziemy mieć przewagę. Jak będziemy przystępować do meczy z Realem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?