La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

10

Nie pierwszy tra gi czny mecz Yamala. Dlaczego nie został zmieniony? Taka już gwiazdeczka, że Flick ma stracha? Jego gra od dłuższego czasu jest bezproduktywna. W ataku mamy dwóch samolubnych graczy (nie mają znaczenia statystyki). Przez ich indywidualne podejście zespół traci wiele szans w każdym meczu. Lewy owszem, mało skuteczny, ale w tym zespole skrzydłowi nie grają na dziewiątkę. Ile szans partoli Haaland? Mnóstwo. Ale zdobywa bramki, bo zespół gra na niego. Dziś nie dziwię się frustracji Lewandowskiego. Zmiana niepotrzebna. Pomijam to, że zmiennik jakby był przezroczysty, nie ma go na boisku. Najlepszy Pedri, dwa poziomy wyżej niż pozostali. Najgorsi Yamal, Raphinia, Gavi. Cała trójka gra tak nie po raz pierwszy. To ciąg. Mecz wygrany szczęściem. I całe szczęście :)

0

@rodineusz prawda. Jamal i Rafinia powinni pierwsi rozkładać kocyk na krzesełkach i iść spać.
Jeden jest złotym nietykalnym dzieckiem a drugiego się pompuje do Złotej piłki.

konto usunięte

2

@rodineusz Yamal był do zmiany zgadzam sie z Toba.. Ferran zamiast za Lewego to za Yamala powinien wejść.. Mam nadzieje, że następnym razem jak bedzie miał słaby mecz to Flick zwyczajnie go zmieni i nie bedzie cyrków robił bo było to słabe ;)

1

@rodineusz mądre słowa, widzę to podobnie. Takie granie, prędzej czy później się zemści.

1

@rodineusz No niestety wraca Raphinia z poprzedniego sezonu. Samolubny i grajacy na swoje statystyki. Yamala i jego popisy nic nie dające drużynie. Niestety w ataku każdy gra sam i jak to się nie zmieni to nie widzę tego dobrze.

1

@Mrzny Niestety mam podobne odczucia. Zresztą widzę, że nie tylko ja, ale też sporo innych osób po wczorajszym meczu. Wiemy, że zespół jest najważniejszy, bez tego nie ma co liczyć na trofea. Może z teoretycznie silniejszymi i wymagającymi przeciwnikami znowu to wróci, a niektórzy zawodnicy zostawią swoje ego z tyłu.

A to co odwala ostatnio Yamal to ciężkie do zrozumienia. Nie można chyba takiego czegoś zrzucić na wiek. Nie wiem co się z nim dzieje przez ostatnie tygodnie, ale dziwnie się zachowuje na meczach, wymachuje rękoma, kompletnie nie zauważa kolegów, bardzo zła decyzyjność, szybkościowo i pod względem dynamiki też słabo to wygląda. Oby to była tylko presja z ogromną chęcią strzelenia gola, a nie jakiś problem osobisty. No ale jak grał z kolegami to i bramki same wpadały w bonusie. Oby to chłopak zrozumiał, lub, żeby ktoś z jego kolegów bądź sztab mu to uzmysłowił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?