- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1469 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1469 Culés
1
Używa ktoś w domu Projektora 4k zamiast TV?
1
@MesQueUnClub_87 ja osobiście używam:
https://zenwire.eu/pl/p/Projektor-Rzutnik-LED-WiFi-2.45GHz-Android-TV-FULL-HD-4K-24000lm-800-ansi-Autofocus-Autokeystone-4D-Bluetooth-2x-HDMI2x-USBEthernetAudio-Zenwire-e660h/326
teraz nawet staniał, ja gdzieś półtora roku temu niecałe 1700 dawałem.
Polska firma, polski produkt. i Jestem zadowolony. CO prawda nie wykorzystuje w pełni potencjału, bo nie łącze się po hdmi tylko po wifi i wykorzystuje smart android by ogładac na nim serwisy strimingowe, ale meczyki w sypialni gdzieś na 100/120 calach oglada się przyjemnie.
Szkoda tylko że pokój za mały, a właściwie za wąski, więc nie poszaleje z wielkością obrazu (do 300 cali można zrobić).
0
@Bobo25 Daje radę pod względem jakości obrazu? Masz do tego ekran? czy na ścianie?
1
@MesQueUnClub_87 Na ścianie i to nie białej a szarej. Widoczność po ciemku świetna, a nawet za dnia idzie pooglądać (choć wiadomo że im jasniej tym gorzej). Myślałem nad ekranem bo wtedy odwzorowanie kolorów jest lepsze i lepszy kontrast, ale u mnie ze względu na układ musiałbym zainwestować w jakiś chowany (zwijany), a że na moje potrzeby tak jak jest jest wystarczająco to tak zostało.
Na plus jest to że jest autofocus, wcześniej miałem inny projektor o mniejszej jasności i rozdzielczości i tam ręcznie trzeba było pokrętłem ustawiać ostrość. Tutaj sam to robi przy włączeniu.
Co do jakości to takie 7 na 10. Ale oglądam wyłącznie striming po wifi. Gdzie czasem potrafi jakieś zakłócenie złapać i lekko pogorszyć obraz, ale to chyba bardziej kwestia Internetu.
Mam nie prostopadle ale lekko pod kątem ustawiony, żeby na maksa wykorzystać odległość pomiędzy projektorem a ścianą i niby ma boczną korektę obrazu, ale jedna strona jest jakby nieco mniej ostra. W tracie filmów, meczu tego nie widać, widac to na jakiś napisach jak są rozciągnięte na cały ekran.
A i jeszcze a propo np meczów to widać choć nieznacznie że obraz nie jest tak idealnie płynny jak w normalnym tv. Ale to naprawdę minimalnie jest zauważalne, po chwili człowiek się przyzwyczaja i już tego nie dostrzega.