La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

0

Jutro losujemy PSG w 1/8. Gromimy ich wysoko.
Karma wraca panie Dembele.

Marzę o tym żeby zobaczyć jego minę po jakimś pogromie typu 4:1.

5

@karolszymek karma wraca za odejście z klubu którego fani go nie chcieli dzięki klauzuli, którą ten klub mu dał?

1

@MessiForeverTheBest Nie. Karma za brak szacunku do klubu, który wspierał go podczas gdy on leczył swoje poważne kontuzję, w którym spędził 6 lat. Wielokrotnie dawaliśmy mu "ostatnie szanse", Xavi wierzył w niego mimo, że wszyscy wokół próbowali go skreślali.

A on w zeszłym sezonie odpłacił się wybuchem radości, gdy strzelał bramki przeciwko nam.

0

@karolszymek A jak jednak wygrają to podwójny ból czterech liter?

0

@Bobo25 Ból na pewno. Ty nie będziesz ubolewał?

0

@karolszymek to tak jak Luis Suarez przeciw Liverpoolowi, a Dembele zdaniem wielu stąd zrobił nam przysługę która odpowiada za obajwienie Yamala

1

@karolszymek Będę, bo akurat szejków nie lubie najbardziej. Dlatego wolałbym na Benficę jednak trafić bo w teorii wydaje się nieco łatwiejszym rywalem.

0

@MessiForeverTheBest Gdy Lamine debiutował Dembele był jeszcze zawodnikiem Barcy. Myślę, że to nie miało większego wpływu. Yamal jest takim talentem, że i tak by się prędzej czy później przebił do pierwszego składu.

0

@karolszymek wyobraż sobie co by się tu działo jakby Raphina nie trafił 200% okazji sam na sam w 92 minucie i poszła kontra gdzie Dembele przebiegł pół boiska i zaaplikował gola. Strona by chyba padła.

0

@Szakalaka12369 Ojoj, ale by było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?