La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

1

Widzę, że w zakresie polityki zagranicznej i faktu porzucenia roli hegemona światowego przez USA, większość europejskich naiwniaków już przeszła przez dwa pierwsze etapy żałoby, więc nie jest źle. Teraz, w zależności od osobnika znajdują się na 3, 4 lub 5 etapie, tj.:
trzeci etap żałoby — złość,
czwarty etap żałoby — negocjowanie,
piąty etap żałoby — depresja.
Oby szybko przeszli do ostatniego etapu, tj. akceptacji i świadomości, że wujek Sam powiedział, że alimenty się skończyły, Europa miała 80 lat po wojnie żeby dorosnąć i się usamodzielnić, a teraz trzeba samemu łożyć na swoje utrzymanie i dbać o interesy, pod groźbą utraty niepodległości i sprawczości. Przyszedł normalny czas, kiedy liczą się pieniądze i zdolności, a nie wartości.

1

@Destroyer_of_Worlds o której Europie mówisz? O tej części, która 45 lat siedziała pod kacapskim butem? O Niemczech, które od wojny mają założony kaganiec a za smycz trzyma USA i czasem popuszcza a później znowu skraca? A może o wyspiarzach, którzy sami w sumie nie wiedzą czy należą do Europy. A może masz na myśli półwysep iberysjki? Ci to akurat mają wywalone na wszystko oprócz własnych problemów. Rzeczywiście 80 lat na dorosniecie. Przecież żadne mocarstwo im się przez te lata nie wtrącało do polityki xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?