La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

1

Hajto co wczoraj dowalił po meczu Jagi.
Coś w stylu "Boli mnie, że zagrają jeden dobry sezon i uciekają z Ekstraklasy za pieniędzmi, a wcześniej proszą się, żeby u nas grać".

10

@Zoker a on do Niemiec po co uciekł:D

0

@Kinginiesta po ogórki bo u nas mu nie smakowały;DD

0

@Kinginiesta Hajto zagrał wiele sezonów w Polsce, zanim pojechał za kasą. On mówi o czymś zupełnie innym.

2

@Lionel_Messi10 Po papieroski po papieroski

1

@Zoker Ameryki nie odkrył. Wiadomo że Polska jest traktowana jako trampolina

2

@Comentateiro zagrał bo polska liga wtedy nie była atrakcyjnym oknem wsytawowym dla reszty Europy, więc trudno się dziwić, że jeśli przychodzi oferta atrakcyjna dla klubu i samego zawodnika to on odchodzi

2

@Comentateiro W przypadku polskiego piłkarza trzeba łapać okazję. Bo u Nas 25 latek to jeszcze młody talent.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?