La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1942 Culés

4

Kibice Realu cieszą się jak ich klub się odrodził i już teraz będzie tylko wygrywał bo ograli beznadziejne City.
Szkoda, że grają teraz w Girona a nie klubem, który by ich od razu zweryfikował.

5

@ObiwanKenobi Grona ich też zweryfikuje.

5

@ObiwanKenobi W tym sezonie to nawet Tottenham wygrał z City. Nie ma się czym za bardzo podniecać, ale trzeba przyznać, że gra Realu wyglądała bardzo dobrze.

1

@Zoker albo City bardzo słabo
Im tam nawet biegać się nie chciało.
Już po 1 Goku w głowie mieli ok byle do 90 i do domu
Mental szura po dnie

0

@Zoker zobaczymy czy gra co 3 dni zwyczajnie ich nie znuży.Na dziś roztrwonili przewagę. Do nas wraca Andreas i Araujo.Nawet Ter Stegen trenuję.Zostaje Bernal.Bedziemy dużo silniejszą ekipą niż jesienią. Mało kto zdaję sobie sprawę ale mieliśmy 13 kontuzji.Myślę że Araujo w ciągu 3 tyg osiągnie swój poziom.Andreas pewnie dłużej. Myślę że Gavi i Fermin też pójdzie do góry.Ma czym Flick grać w listopadzie i grudniu były powroty po kontuzjach zespół byl słaby. Teraz wyglądają lepiej.

0

@D10SLEO właśnie nie sądzę. Girona pewnie znów wyłapie od nich 3-4 gole

0

@Zoker nie oglądałem całego meczu, ale wyglądało, że City gra beznadziejnie. Widziałem już jak Ceballosa robią drugiego Krossa i jak świetnie wyglądał Czułameni.
To poczekajmy dwa mecze i oni będą sprzedawać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?