La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1678 Culés

2

Zaorajcie PESA. Do 2020 jeszcze był rywalem dla FIFY, ale potem koniec.

0

@Kubsoleon szkoda, że nie zapowiada się na zmianę..

2

@Kubsoleon jest niby powoli coraz lepiej ale PESem tego to już od dawna niestety nie można nazwać

konto usunięte

1

@Kubsoleon ja tam gram w e-fooball i jestem zadowolony z tego jak wygląda ta gra. Moim zdaniem fifa ma tylko licencje i dużo trybów gry ale już dawno przestała być piłką nożną, tam Ewa Pajor jest lepsza od 2/3 męskich napastników. To dopiero gniot.

1

@Keltridge najgorsze w fifce jest to że jak twój zawodnik nie ma roli której mu ustawiłeś na ++ to nie ma pojęcia co się dzieje na boisku.

0

@Keltridge Ja osobiście grałem w PESA do eFootball 2021 zamiast FIFY, ale potem przeszli na Free2play i się cofnęli 10 lat w rozwoju. Obecnie FIFA to dla mnie też jest niegrywalna jeśli chodzi o tryb offline, bo online to można jeszcze pograć.

0

@Kubsoleon to odpal sobie Football Life 25. najlepsze obecnie doświadczenie single playerowe gry piłkarskiej do dziś. i gdyby nie PES 2021 to nie byłoby tego bo to podstawka do wyżej wymienionego projektu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?