La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2047 Culés

0

Zauważyliście, że kiedys Flick szarzowal z tymi rotacjami jak na Osasusne a teraz to takie skromne lub calkowity brak rotacji? Czy taki Pau nie mógłby choć raz wyjść w skladzie za Raphinhe lub Yamala?

0

@Faro niech Flick decyduje, teraz nie czas gubić punkty w lidze.

2

@Faro albo pamięta tą nauczkę albo zwyczajnie nie chce już w kluczowych momentach sezonu eksperymentować. Kto miał zdobyć zaufanie w tym sezonie to już zdobył, a kto nie to nie.

0

@ViscaelBarca2007 wiem, ale czasami na ostudzenie głów takiego Yamala by sie przydało

0

@Faro tylko że Yamal jedna akcja potrafi odwrócić losy meczu, obecnie nie ma zmiennika, który też to zrobi... I to problem

0

@Faro Obecnie rotację nie były potrzebne bo mieliśmy spore przerwy między spotkaniami. Dzięki top8 w CL między innymi.

A i tak odpoczywał Robert, Gavi , Kounde, Casado, Balde i wszyscy stoperzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?