- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1931 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1931 Culés
1
Macie swojego Torresa. Lewy by to moim zdaniem strzelił.
1
@michal26 lewego to by nie było w tym momencie w miejscu ferrana
0
@Xxxbarca4ever z Realem jakoś był.
0
@michal26 Ale nie gramy dziś z Realem. Chyba zauważyłeś?
0
@Dari0G i co z tego?
0
@michal26 To, że mecz z Realem to całkiem inny mecz. A Ty zdaje się chcesz zrobić regułę z jednej sytuacji bramkowej sugerując, że zawsze tak będzie. Więcej Lewandowskiemu nie wychodzi, niż wychodzi. Tak jak Ferranowi. A w tej sytuacji tutaj Lewandowskiego pewnie by nie było, bo jest za wolny. Zostałby dogoniony albo - co jest bardziej pewne - w ogóle by nie dał rady tak pójść.
0
@Dari0G dlatego Lewy jest liderem strzelców La Liga i ma drugie miejsce w LM, choć nie brał udziału w 1/16
0
@michal26 Chłopie, ale co to ma wspólnego z omawianą konkretną sytuacją? To ile takich właśnie - ale udanych - akcji już przeprowadził? A ile karniaczków miał, by liderować? Naprawdę nie wiesz już jak masz wybrnąć z twarzą i uciekasz się do wszystkiego...
0
@Dari0G nie mówię, że zawsze tak będzie, ale taka jest statystyka. Lewy strzela więcej goli z gry. I tyle.
0
@michal26 No ale przecież ja temu nie przeczę. Jest napastnikiem, gra najwięcej w porównaniu do innych, którzy zajmują u nas tę pozycję. Odnoszę się jedynie do tej konkretnej sytuacji, bo to, że raz mu się udało, to nie dowód, że byłoby tak zawsze. Znacznie więcej razy w ogóle nie dochodził w takich przypadkach do sytuacji strzeleckiej, bo po prostu już nie te lata. U nas (zresztą nie tylko, chyba u kibiców wszystkich klubów) często w takich przypadkach część ludzi od razu zaczyna hołdować zasadzie, że najlepsi są ci, którzy aktualnie nie grają. Ale jakby grali, to ho ho.
0
@Dari0G dobra. Nie rozumiemy się.
Moja teza jest taka, że Lewy prędzej by to strzelił. Z tych dwóch sytuacji prędzej on zdobyłby gola, niż Ferran. To jest Lewy. Topowy napastnik i tutaj doświadczenie by zadziałało. Dostał szansę, bo strzelił gola, ok. Rozumiem. Należy nagradzać piłkarzy. Ale nominalnie Lewy powinien grać i w 65-75 minucie być zmieniany przez Ferrana. Dzisiaj, to już teraz powinien Lewy wejść, bo trzeba domknąć dwumecz już dziś.
0
@michal26 No tak, gdyby był w momencie strzału tam, gdzie Ferran, to się mogę zgodzić. Choć skoro już o meczach z Realem piszemy, przypominam 0:4, gdzie co prawda dwa gole władował, ale potem zmarnował dwie cudowne okazje, z których ta pierwsza (na potencjalne 0:3) to straszliwe i niewytłumaczalne pudło.
0
@Dari0G a to prawda haha