- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 811 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 811 Culés
16
Krytykowanie Lewego ktory strzelił 33 bramki w 36 meczach to jakies kuriozum. Oczywiscie nie ma obecnie takiej passy jak na początku sezonu ale wydaje mi się, ze przez to ,ze Raphinia i Yamal grają obecnie bardziej pod siebie i nie szukają Polaka tak często.
Wiadomo Lewy to rywal do Złotej Piłki. A Torres wczoraj się ośmieszył, ze bardziej się nie da, zawalić dwie sytuacje sam na sam to wstyd
0
@Lewangoooolsky to prawda, że grają bardziej samolubnie i czasami to się przekłada na słabszą grę
1
@Lewangoooolsky stwierdzenie, ze raphinha i yamal graja pod siebie jest troche krzywdzace patrzac na to, ze rapha mial 2 asysty i podawal do lewego, zeby miec 3, a yamal doslownie strzelil gola lewym, ale no powiedzmy, ze rozumiem, chociaz to ,,granie pod siebie" wynika bardziej ze zlego ocenienia sytuacji, a nie hamstwa.
1
@Goralkov nie patrz z perspektywy ostatniego meczu na atletico, zobacz 3 ostatnie mecze ligowe przepychane po 1-0, wtedy oni nic nie grali na skrzydlach i wygladali bardzo slabo, ten mecz pierwszy od 4 kiedy cos znowu ruszylo na dobre i stwarzali sytuacje
1
@Goralkov tylko zupełnie inaczej w tym meczu wygląda gdy spojrzysz ze asysty Raph były z stojących piłek… to też dużo zmienia w obrazie gry. Ostatnie mecze widzieliśmy dużo sytuacji gdzie Yamal i Raph próbowali strzelać zamiast podawać, jak również sytuacje gdzie Balde dosłownie w każdej akcji próbował dograć piłkę do Lewego. Każdy chce strzelać i być tym który ciągnie drużynę, to zrozumiałe. Yamal bo jest 17latkiem który chce pokazać że najlepszy, Raph bo ma w głowie szansę na złotą piłkę, nie ma ich co winić, ale sami muszą zrozumieć że pierw drużyna, potem statystyki indywidualne, tak jak to działało na starcie sezonu.