La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1803 Culés

15

Fun fact.
Gdyby pączki z lidla czy biedry kosztowały 5 zł zamiast 0,19 zł ale miały ten sam skład, to nikt nie miałby do nich problemu xD

8

@Jakchcesz Generalnie niech każdy je co chce, ale nie wiem jak trzeba mieć wypalone kubki smakowe, żeby biedrowe pączki z mrożonego ciasta smakowały tak samo jak z zakładowej cukierni, gdzie zagniatają od rana ciasto, zaplecza unosi się zapach smażenia, a dokłądane pączki są jeszcze ciepłe. To przecież wystarczy oba kupić i zjeść jeden po drugim - przepaść w smaku jest ogromna.

4

@misterio nie no, ja tutaj nie odnoszę się stricte do smaku. Bardziej chodzi mi o pewne zjawisko gdzie ludzie wyłącznie po cenie stwierdzają czy coś jest zdrowe czy nie.

1

@misterio
Otóż to. Mamy u nas na osiedlu taką piekarnię starego typu, prowadzoną z dziada pradziada od kilkudziesięciu lat. I ten smak tego pączka, ten zapach, ta miękkość ciasta bije na głowę nawet te, które są w tych wszystkich sieciowych cukierniach. To jest pączek w starym stylu, dokładnie taki, jaki jadłem za dzieciaka 25 lat temu. Mało jest już takich miejsc, dlatego trzeba o nie dbać. Smaczny pączek za 3 zł, więc spoko cena.

0

@Jakchcesz Nikt by nie zapłacił za tak średniego pączka 5 zł xd

2

@Jakchcesz Jeśli ktoś się kłóci o to czy zdrowe są węglowodany smażone na głębokim tłuszczu to należy to skwitować tylko jednym głośnym iks-de.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?