La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

0

Hej, pomożecie? wybieram mojej babci budżetowy tablet. Padło na Lenovo m10 na androidzie 11. Jest też na androidzie 14 stówkę drożej, warto ? Kompletnie straciłem orientację w tych kwestiach .
Chyba że coś innego w tak niskiej budżecie ?

2

@mmaciass Kupiłem ten model bratankowi i tam jest 4GB Ram. Po roku ciężko jest cokolwiek na nim otworzyć, więc nie polecam. Szukaj urządzenia, które będzie miało przynajmniej to 8GB Ram.

1

@mmaciass
Mniej niż 6gb ram nie ma sensu. Nawet dla babci. Szybko zacznie mulić. Miałem wcześniej 4gb ram i nawet jakk nowy był mega irytujący. Zmieniłem na Lenovo Tab plus i smiga, no ale to nie ten budżet.

1

@mmaciass też jestem na etapie wyboru tabletu nie za miliony monet (ma służyć tylko do internetu i oglądania netflixa itp. na wyjazdach).
U mnie chyba padnie na Lenovo Tab M11 10,95" 8/128 GB
ewentualnie Xiaomi Redmi Pad SE 11" 8/256 GB.

1

@Bobo25 spróbuję ją namówić na tego Xiaomi bo w sumie 150zł więcej to jej dołożę :) dzięki!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?