La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

0

Drużyny hiszpańskie spoza pierwszej trójki są kompletnie impotentne w ataku.
To niestety w dużej mierze zasługa tych wszystkich ograniczeń transferowych.

1

@ali3gator
Podziękuj Yebasowi xdxd

1

@Romario87 Dziękuję Pan Yebas

konto usunięte

0

@ali3gator bez FFP i tak liga hiszpańska była ligą dwóch drużyn i Atleti z przypadku. Wiadomo że czasem z kimś przegraliśmy, ale nie ma takich kwiatków jak Girona z zeszłego sezonu

0

@LambiPL Po czym wnosisz?
Dla mnie to oczywiste, że istotnym czynnikiem w Hiszpanii są podatki i ten cały biurokratyczny syf.
Hiszpania jest o wiele lepszym krajem do grania w piłkę niż Anglia, a jednak tam często nawet ligowe średniaki mają kim postraszyć.

Kiedyś było tu jednak kilka ciekawych drużyn, które liczyły się w Europie - Sevilla, Valencia, Deportivo i pewnie dałoby się jeszcze kogoś wymienić. Obecnie mamy zapaść.

konto usunięte

0

@ali3gator mamy zapaść, bo nawet bez ffp u nas drużyny nie miały takiego potencjału finansowego. Prawa telewizyjne itd- widziałeś żeby np 10 drużyna z La liga beż ffp była w stanie kupić kogoś za 70 milionów? W Anglii takie sumy są normalne

0

@LambiPL no tak, ale właśnie dlatego, że u nich są lepsze warunki regulacyjne. A w ostatnich latach ta przepaść się jeszcze powiększa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?