- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1373 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1373 Culés
8
Mój 77 letni Tata z ciekawą uwagą po meczu, bo sobie dziś razem oglądaliśmy: Od poprzedniego meczu z Benficą, tylko Wojtek odrobił pracę domową.
Coś w tym jest.
0
@misterio niby dlaczego? Wcześniej straciliśmy 4 bramki. Dziś żadnej. Więc o czym mówisz?
0
@pioz123 Nie zgadzam się z tym zdaniem w 100%, bo uważam, że Araujo też z tamtego okresu się poprawił. A o czym, mówię? O tym co powiedział mój Tata, chyba się jasno wyraziłem. Po prostu przekazałem spostrzeżenia.
0
@misterio sam sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz, że "coś w tym jest", że tylko Wojtek odrobił pracę domową. Teraz, że Araujo też się poprawił. To zdecyduj się.
Ja uważam, że drużyna odrobiła pracę domową. Choćby dlatego, że pomimo gry w 10 nie daliśmy się zepchnąć do obrony totalnej. Zdołaliśmy strzelić gola i wygrać. Wojtek zrobił ogromną robotę ale drużyna wyciągnęła wnioski moim zdaniem i nie dała Benfice się rozpędzić.
0
@pioz123 Nie zaprzeczam sobie. Kiedy mówisz, że "coś w tym jest", to jest to synonim, że w jakimś stopniu się zgadzam. Inaczej napisałbym "pełna racja".
1
@misterio ale wskazujesz, że w większości to zasługa Wojtka. A uważam, że to przesadne stwierdzenie. Był pewnym punktem ale nie przesadzajmy...
0
@pioz123 No ok skoro tak uważasz, to przepraszam, że podzieliłem się spostrzeżeniem Taty i w jakimś stopniu się z nim zgodziłem. Obiecuję, że więcej nie będę wyrażał subiektywnych opinii. Oznaczaj jak będziesz pisać, żebym wiedział co myśleć na przyszłość.
1
@misterio ale po co się burzysz? Odpowiedziałem na Wasze spostrzeżenia, swoim. I tyle.
0
@pioz123 Ja się nie burzę, tylko ładnie proszę. Warto zawsze posłuchać eksperta.