- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
3
Kimmich jednak ma przedłużyć kontrakt z Bayernem. Ciekawe, jak ogarnęli kwestię pensji. @Comentateiro
0
@blakkudium Ja może w innym temacie.Czy My naprawdę mamy szansę na dwa miejsca eliminacji do LM od nowego sezonu?
0
@FcPortoFan1999 To nasza galaktyczna liga musiałaby awansować do top15 (jest na 16 miejscu).
https://rankinguefa.pl/awans-na-16-miejsce-do-pietnastki-juz-bardzo-blisko/
1
@blakkudium Czyli galaktyczna liga może łyknąć Danię.Kopenhaga, pożegna się z Chelsea za tydzień z rozgrywkami.Trzeba byłoby dołożyć zwycięstwo Legii bo akurat ciężko będzie Jadze wygrać w Belgii.
1
@blakkudium Pewnie w ten sposób, że musieli mu dużo wybulić, ale za to nie trzeba wydawać kasy na następcę. Bayern stać, a są w doskonałych nastrojach po wczorajszej wygranej.
0
@FcPortoFan1999 Przy dobrym scenariuszu, powinniśmy awansować do top15 w przyszłym tygodniu (chyba).
0
@blakkudium To byłoby niezwykłe wydarzenie w historii polskiej ligi.Dwóch drużyn w eliminacjach LF nie było nigdy!
0
@FcPortoFan1999 Haczyk jest taki, że dopiero w sezonie 26/27 mielibyśmy 2 ekipy w El. LM. Przynajmniej, tak wyczytałem.
1
@blakkudium To może i lepiej.Porto i tak nie będzie w kolejnym sezonie ligi fraudów więc będę miał powtóreczkę z tego sezonu.Od lipca do sierpnia jeśli chodzi o przyszły sezon mojego oglądania tych rozgrywek które znienawidziłem.