La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 639 Culés

1

Ciekawe czy teraz UE wstrzyma jakąś kasę dla Rumunii tak jak nam wstrzymali za "brak praworządności. Pewnie nie bo obecne władze są odpowiednie dla UE.


2

@Roobo Zadajesz sobie sprawę z bzdurności swojego komentarza?

Rozumiesz co to jest praworządność? Rozumiesz czym się różni sytuacja w Polsce od tej w Rumunii? Ty chłopie chyba nic nie kapujesz z tego świata.

2

@Comentateiro Tak sytuacja się bardzo różni i w Rumunii jest o niebo gorzej,pogwałcono prawa wyborcze, prawa obywatelskie, demokrację.
Demokratyczne wybory to w Rumunii prawo tak jak w większości krajów w Europie a te wybory i poprzednie nie mają już nic wspólnego z prawem więc z praworządnością nie ma to nic wspólnego.
Przez złamanie prawa może wielu ludzi stracić zdrowie a nawet życie bo dojdzie niewątpliwie do zamieszek.

1

@Roobo W jaki sposób pogwałcono prawa wyborcze?

Sąd Konstytucyjny ma prawo podjąć taką decyzję. A z tego co wiem jego skład jest legalny, w przeciwieństwie do wielu instytucji w Polsce.
Wybór tego radykalnego kandydata, był wspierany przy udziale wielu fejkowych kont zagranicznych, BOT-ów i nie ma źródeł finansowania tego typa.

Swoją drogą wzrusza Twoja niezmienna słabość do wszelkiej maści oszołomów, typów spod ciemnej gwiazdy, nieprzejrzystości procesów wyborczych, milczenie w przypadku niszczenia instytucji w Polsce.
Martwisz się Rumunami, ale ile razy wyrażałeś troskę o sposób wyboru członków Trybunału w Polsce, ich wydawanie wyroków na rozkaz Nowogrodzkiej.

Ciebie cieszyłoby zwycięstwo w Rumunii kandydata z 5% poparciem, który nagle urósł przy pomocy nie wiadomo kogo (choć raczej wiadomo) bez kasy przy duszy.

Ty jesteś demokratą, czy jakimś ukrytym rusofilskim człowiekiem bez szacunku do żadnych wartości?

0

@Comentateiro Widać że masz podstawowe braki w temacie a komentujesz.
Georgescu był pompowany i finansowany przez partię narodowo -liberalną w ramach ich wewnętrznych rozgrywek.
Wszędzie widzisz Rosję jeśli to nie twoi a okazało się że to twoi próbowali manipulować wybory a jak się okazało że przesadzili i przegrali to anulowali wybory.
Ludzie uczciwie wybrali a zostało to wyrzucone razem z demokracją.
Skąd wziąłeś to że mam słabość do tego typa? Oczywiście że z dupy i dopisujesz sobie coś nie wiadomo w jakim celu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?