La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

5

Najgorsze jest to, że Lewy wciśnie gola z metra do pustej i zaczną się komentarze jego obrońców, że robi "liczby"... :P
Co z tego jak przez 85 minut jest ciałem obcym w zespole.
Przypomnę, że w Lizbonie, gdyby wykorzystał 100% szansę, to Cubarsi chwilę potem nie dostałby czerwa i mecz moglibyśmy spokojnie dograć z dużo lepszym wynikiem.

konto usunięte

0

@norbi77 Przecież te obie sytuacje dzieliło 10 minut? Lewy jest winny czerwonej Cubarsiego? Wy naprawdę nienawidzicie Lewego

1

@MesQueUnClub96
Rozumiesz to, że wynik byłby 0:1 i zupełnie inna gra?

1

@norbi77 Zaślepieni i tak będą mowić ze swietnie gra xD

2

@norbi77 z tym powiązaniem czerwonej kartki Cubarsiego i Lewego to przeginka. Odleciałeś. Niestety masz racje co do ogółu. Lewy ma drugi fatalny okres w tym sezonie (pierwszy w momencie kryzysu), a gramy teraz najważniejsze mecze.

konto usunięte

0

@norbi77 Nie, nie byłaby inna gra. Przecież Barcelona gra tak samo przy 1:0 i 0:0

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?