La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

0

Teza: Barca z Lewym gra w 10.
Pytanie: skoro tak, to dlaczego wczorajszy mecz był diametralnie odmienny od tego sprzed tygodnia, kiedy rzeczywiście graliśmy w 10? O dziwo nie było wyrwy w zespole, Barca tworzyła sytuacje, xG wyniosło aż 2.64, a przewaga w strzałach i sytuacjach bramkowych była miażdżąca. Praktycznie do przerwy losy rywalizacji zostały rozstrzygnięte.
To czy gole strzeli napastnik, czy skrzydłowy lub pomocnik, nie ma żadnego znaczenia.
Jeśli z Lewym system działa, a on sam wypełnia inne obowiązki niż samo zdobywanie goli, wszystko jest w porządku.

0

@Comentateiro Ale właśnie on innych obowiązków nie wypełniał.
To że nasz atak wyglądał znakomicie i tworzyliśmy sobie okazję to głównie zasługa Yamal, Raphinhii i Pedriego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?