La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1350 Culés

0

Wcześniej był mecz Ekstraklasy w kinie czy to pierwszy raz? Widzę że mecz tylko w poznańskim kinie.


@FcPortoFan1999

1

@mordini123 Lecha to chyba pierwszy raz.Ogólnie to zdarzały się takie mecze w kinie.Chyba nawet Legia z Rakowem dwa lata temu.

0

@FcPortoFan1999 A byłeś na czymś takim kiedyś w kinie?

1

@mordini123 Niestety nie zdarzyło mi się.W kinach bywam rzadko.

0

@FcPortoFan1999 Jakbym miał kino gdzieś bliżej to bym dla ciekawości pojechał na ten mecz czy Ligę Mistrzów wcześniej ale tyle km do meczu nie będę robił. Mogło to być ciekawe doświadczenie.

1

@mordini123 ja byłem kiedyś na meczu Barcelona-Chelsea, fajne przeżycie, atmosfera, tylko fajnie iść z kimś :)

1

@mordini123 W takich lokalnych Heliosach to pewnie takie mecze LF są dostępne.

1

@mordini123 Byłem kilka razy na meczach Barcy w LM i atmosfera super. Najczęściej pełna sala, fajnie się to ogląda. Miałem szczęście być na meczu 6-2 PSG, oj było niesamowicie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?