La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

0

PSG - Aston Villa pokaże TVP.
Rewanż pewnie pokażą Inter - Bayern, ponieważ mecze Realu i Barcelony będą traktowane jako mecze pierwszej kolejności których TVP nie może pokazać.

4

@Criss18Barca kapitalna umowa TVP, ciekawy jestem jak tam oglądalność wczorajszego "hitu" xD

0

@D10SLEO A co mieli odrzucić i pokazywać koło fortuny? Nie po to też Canal+ buliło tyle hajsu żeby sobie zabierać oglądalność oddając mecze TVP, szczególnie mecze Barcy. Imo jest to zrozumiały deal i dobry biznesowo.

1

@partymaker tu był artykuł, że finansowo dla TVP to nie był dobry deal, bo dostają takie mecze, że ich nikt oglądać nie chce.
Więc na koniec może się okazać, że koło fortuny miałoby większą oglądalność.

https://weszlo.com/2024/10/25/telewizja-polska-wydala-miliony-euro-na-lige-mistrzow-a-dostala-resztki-ze-stolu/

0

@Criss18Barca polsat miał słaba realizacje, ale przynajmniej dzielil sie prawami i z canal plus i z tvp a canal plus widać jakie ma podejście, a komentarz też słaby. Chyba najlepiej jakby to mialo eleven

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?