- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1652 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1652 Culés
1
Jak Legia awansuje jakimś cudem (Chelsea jakby nie patrzeć - ledwo pokonała Kopenhagę), to mamy w półfinale Rapid Wiedeń/Djugarden. No naprawdę jest o co walczyć. Wiara weszła na grubo xD realnie pewnie 2x po 4:0 dla Chelsea i tyle będzie, ale pomarzyć można xD
1
@michal26 Jakby Legia jakimś cudem wyeliminowała Chelsea to nic tylko wymagać od tego zespołu zwycięstwa w całych rozgrywkach.Mierzą się z głównym faworytem.
15
@michal26 @FcPortoFan1999 lądujcie panowie:)
1
@escarabajo przecież napisałem, że w cymbał 2x po 4:0 Legia dostanie xD
2
@escarabajo z Realem w Warszawie się meczu nie pamięta jak było 3-3 ?
Tak wiem, na Santiago i dwa razy z Borussią było złomowanie ;D
Co to był za mecz na Iduna Park 8-4
1
@Tomaszekkkkk pamięta się:) Ale to była znacznie mocniejsza Legia.
@michal26 prawda jest taka, że Maresca jednak sporo rotuje na ten puchar. Pytanie jak będzie wyglądała sytuacja w tabeli w Anglii. Jesli będą wciąż niepewni LM na przyszły sezon to wciąż będzie pewnie rotował, a to jednak jest minimalna szansa, wręcz rzekłbym minimalniutka szansa.
I jeszcze jedno @Tomaszekkkkk Legia jest dramatyczna w obronie, byle ogóry ładują po kilka goli.
0
@escarabajo znaczy się, ja tam widzę szansę w tym, że zlekceważą Legię. Po prostu. Jak podejdą poważnie, to nie będzie co z Legii zbierać. Chyba, że wojskowi się zmotywują jak na...wojnę.
0
@michal26 patrząc po wynikach to na LKE się motywują bardziej niż na ligę, co nie zmienia faktu, że w obronie jest dramat.
0
@escarabajo Ja wolałbym jednak pozostać w obłokach.Dlatego że dość często w polskiej piłce jest tak że za bardzo nie można się rozmarzyć..