La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

1

Jak Legia awansuje jakimś cudem (Chelsea jakby nie patrzeć - ledwo pokonała Kopenhagę), to mamy w półfinale Rapid Wiedeń/Djugarden. No naprawdę jest o co walczyć. Wiara weszła na grubo xD realnie pewnie 2x po 4:0 dla Chelsea i tyle będzie, ale pomarzyć można xD

1

@michal26 Jakby Legia jakimś cudem wyeliminowała Chelsea to nic tylko wymagać od tego zespołu zwycięstwa w całych rozgrywkach.Mierzą się z głównym faworytem.

15

@michal26 @FcPortoFan1999 lądujcie panowie:)

1

@escarabajo przecież napisałem, że w cymbał 2x po 4:0 Legia dostanie xD

2

@escarabajo z Realem w Warszawie się meczu nie pamięta jak było 3-3 ?
Tak wiem, na Santiago i dwa razy z Borussią było złomowanie ;D
Co to był za mecz na Iduna Park 8-4

1

@Tomaszekkkkk pamięta się:) Ale to była znacznie mocniejsza Legia.
@michal26 prawda jest taka, że Maresca jednak sporo rotuje na ten puchar. Pytanie jak będzie wyglądała sytuacja w tabeli w Anglii. Jesli będą wciąż niepewni LM na przyszły sezon to wciąż będzie pewnie rotował, a to jednak jest minimalna szansa, wręcz rzekłbym minimalniutka szansa.
I jeszcze jedno @Tomaszekkkkk Legia jest dramatyczna w obronie, byle ogóry ładują po kilka goli.

0

@escarabajo znaczy się, ja tam widzę szansę w tym, że zlekceważą Legię. Po prostu. Jak podejdą poważnie, to nie będzie co z Legii zbierać. Chyba, że wojskowi się zmotywują jak na...wojnę.

0

@michal26 patrząc po wynikach to na LKE się motywują bardziej niż na ligę, co nie zmienia faktu, że w obronie jest dramat.

0

@escarabajo Ja wolałbym jednak pozostać w obłokach.Dlatego że dość często w polskiej piłce jest tak że za bardzo nie można się rozmarzyć..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?