La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

0

Taki mecz jak dzisiaj pokazuje jak istotnym zawodnikiem jest LeBron James. Lakers grają gówno. Sędziowanie nie lepsze. Ale to już wiadomo jak jest.

konto usunięte

0

@michal26 nie tylko lebrona brakuje,ten Len to sie nadaje do tarcia chrzanu,role playerzy nie trafiają swoich rzutów,a jutro mecz z Nuggets i kolejna porażka,zdrowi Lakers by walczyli i z Bucks i z Nuggets ale bez Hachimury Hayesa i lebrona bez szans

5

@michal26 @adamek20151 chlop ma 200 lat, niewiele mniej od @Comentateiro i tak czapki z głów jaką prezentuje formę jak gra. Kiedyś musi odpoczywać, dochodzić do zdrowia i się po prostu oszczędzać. Play off raczej pewnie.
Gdybym nie oglądał Jordana i nie widział go „na żywo”, to Lebron byłby moją jedynką wszechczasów.

0

@adamek20151 zdrowi Lakers, to by rozwalili to mizerne Nets. Dzisiaj i jutro by była walka.

Te dwa mecze, to totalne gówno. Serio.

Pierwsza piątka to jest: Doncić, Reaves, Hachimura, LeBron, Hayes. Dzisiaj tych 3 nie masz. O ile brakuje ci 2 wysokich i 1 obwodowego, to jesteś w stanie to zamaskować. Tutaj pogrom jest właśnie wśród wysokich i dochodzi do takich sytuacji, gdzie wyjściowy jest Knecht na "4". Shooting Guard. Na 4.

Oprócz tej 5, to masz 4 podstawowych role playerów. Właśnie Knecht, ale także DFS, Vanderbilt oraz Goodwin. To są zawodnicy DOBZI. mogą coś zrobić. Coś wzmocnij. To, że taki Vincent gra, to jest nieporozumienie, a Len czy Koloko to jakieś pieprzone totalne nieporozumienie. To jest problem Lakers, który wiedziałem, że wyjdzie jak się pojawia kontuzje

Mają swietna pierwszą piątkę, dobrych 4 zmienników. Reszta dramat

0

@adamek20151 może Kleber coś zmieni. Ma grać już w tych domowych meczach.
Wtedy rzeczywiście jak będą zdrowi, to mogą myśleć o finałach konferencji.

Wtedy oprócz tej piątki, która zmianie nie ulegnie, to mają na obwodzie zmienników: Goodwin, Vincent, Knecht, a skrzydłowych/podkoszowych: DFS, Vanderbilt, Kleber.

Reszta to jest na zasadzie "dobra. Masz raz na 3 mecze te 5 minut w meczu".

0

@escarabajo to ile Ty masz lat, że tak dobrze pamiętasz MJa?

0

@michal26 pewnie. Ciśnij mi od starych:) 39

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?