La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

1

Morawiecki poleciał do Rumuni popierać ruskiego kandydata na prezydenta
Simona. Simon ma zakaz przez służby ukraińskie i mołdawskie za kontakty ze służbami ruskimi i brał udział w destabilizacji Moldawi.

Zasadniczy problem jest taki że potencjalnym celem jest Moldawia i przez Mołdawie do Rumuni ruskie mogły by tam wkroczyć do Europy.Nato tam buduje największą bazę w europie I sprzedaje f35 Rumunom.Syawka jest taka aby nie w padło to w e wpływy Rosyjskie.

https://www.tvp.info/76026187/rumunski-polityk-simion-aur-z-zakazem-wjazdu-do-moldawii


0

@Borneo Przecież Ruskie to by mogły wkroczyć do Europy przez Białoruś ;p

0

@JordiAlbion a słyszałeś o otworzeniu różnych frontów i zaskoczeniu?Poza tym Łukaszenka może się na to nie zgodzić.Zostaje im Kaliningrad z którym maja tylko morskie połączenie i sam desant może być utrudniony bo może Bałtyckie w tej chwili jest pod kontrolą nato a ruskie wycofały okręty do zatoki.Piza tym sam kalingrad może być mocno ostrzelany bo jest okrążony.Wystarczy jeden amerykański okręt który ma 70 tomahowk z zasięgiem Petersburg Moskwa i Kaliningrad.Posiadanie różnych opcji jest strategiczne istotne.

1

@Borneo boże, jak Ty bredzisz

0

@Kozinho. Sam bredzisz Łukaszenka jasno się sprzeciwił udziału Białorusi w wojnie.On chce utrzymać tam samotna władzę pomaga ale nie chce aby rosyjskie wojska z jego terytorium atakowały Ukrainę ok pomaga im dostarcza broń i szpital ale nie atakuję Ruscy poza 1 atakiem na kijów.Mimo o wszystko dobrze chce żyć z ukrainą.A nawet jakby się zgodził to już w czasie 2 wojny światowej były 2 fronty wchd i pldn.
"Wojna tak naprawdę rozstrzygnęła się na dwóch wielkich frontach, gdzie przeciwnik czerwonych był względnie liczny, silny, dobrze zorganizowany, swymi ofensywami mogący bezpośrednio zagrozić centrum polityczno-wojskowo-administracyjno-gospodarczemu Kraju Rad. Chodzi tu o fronty południowy i wschodni."
Jest to bardzo logiczne rizwiązanie i dlatego nato tam zbudiwalo największą bazę w Rumuni.
A Amerykanie chcą też odciągnąć Białoruś od Rosji
https://tvn24.pl/swiat/bialorus-usa-nyt-odbylo-sie-spotkanie-amerykanskich-dyplomatow-z-lukaszenka-st8307719
Co

Okręty jak ten maja około 70 tomahowkow w tym nie które mają glowice.

W momencie kiedy Szwecja i Finlandia weszły do nato ruscy ukryli swoje okręty na jeziorze ładoga
https://www.gospodarkamorska.pl/czesc-rosyjskiej-floty-z-baltyku-trafi-na-jezioro-ladoga-w-reakcji-na-wzmocnienie-nato-74269

0

@Kozinho. Zresztą Holendrzy 4 dni temu wystrzelili z fregaty 1 tomahawki i Europa jest zainteresowana tymi pociskami i nawet 4 kraje je opracowują. Polska też chcę je kupić.qa Amerykanie mieli je rizmoeścić w Niemczech rok temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?