La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

0

Te 70 min powinno zmartwić Flicka bo snuli się i byli kompletnie zniechęceni do gry.Bramka Roberta ich obudziła ale nie powinno się to po reprezentacjach zdążyć. A niestety wielu jedzie na reprezentację mam nadzieję że nie są mentalnie i fizycznie zmęczeni.Oby to się zmieniło.

0

@Borneo Reprezentacja dla niektórych zawodników możliwość odpoczęcia od ciężkich treningów u Flicka ;)

0

@Borneo nie zawsze będzie grać taki dobry futbol, szczególnie jeżeli nie przekłada się na punkty, tak jak z Atletico.

0

@Pedri16Future jasne tylko oby to był jednorazowy przypadek....dobrze że to wygrali.Jesienią przegrywali takie mecze.

0

@Criss18Barca no tak, tylko u nas większość gra w reprezentacji odpoczynku nie będzie .Dobrze że tylko Araujo I Raphinia za oceanem grają a reszta na miejscu.zto że Martinez odpocznie to dobrze ale Casado mógłby pograć bo jest na rezerwie.Być może gry potrzebuję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?