La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

8

Polsat News
Polska wydaje rekordowe kwoty na świadczenia socjalne. Około 50% PKB na to idzie.
W skali europejskiej jest to jeden z rekordów :)

2

@Criss18Barca Jak ktoś jest dobrze zorientowany w tych sprawach, to wcale nie musi pracować w tym kraju i żyje lepiej niż większość pracujących na etacie. :) Patusy najczęściej mają mopsy, gopsy i inne świadczenia w małym paluszku i żyją tak sobie ponad stan (znam kilka takich rodzin). Gdyby PiS wygrał wybory wpędziłby nas w jeszcze większą patologie i bagno niż jesteśmy. W sumie i tak w przyszłości nas to czeka, bo jak już dali i przyzwyczaili to nikt się nie odważy zabrać/zmienić tych świadczeń.

4

@Criss18Barca nie wiem co jest zaliczane do świadczeń socjalnych. No jeśli wyliczyli 50% to na pewno liczą do tego emerytury na przykład a to żaden socjal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?