- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 815 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 815 Culés
8
My mamy swoją Ligę Narodów, ale i Concacaf ma swoją.
Minionej nocy odbyły się półfinały turnieju, a w nich... no dramat.
USA - Panama 0:1. Nie mam słów, żeby opisać ten rezultat. Trzymam kciuki za Amerykańców w różnych turniejach/meczach od czasów Klinsmanna, ale naprawdę nie wiem co napisać. Napiszę tylko kto zagrał...:
Joshua Sargent (Nowrich), Christian Pulisic, Timothy Weah, Tanner Tessmann (Lyon), Weston McKennie (Juve), Tyler Adams (Bournemouth), Yunus Musah, Chris Richards (Cristal Palace), Joe Scally (B. Moenchengladbach), Matt Turner (Crystal Palace).
W Panamie zagrała między innymi gwiazda Księgi Dżungli - Puma. Pamiętacie Bagheere?:)
W drugim półfinale Meksyk ogrywa 2:0 Kanadę po dublecie napastnika Fulham - Raula Jimeneza. W jego drużynie również Santiago Tomas Gimenez z Milanu czy Edson Alvarez (West Ham). Wśród pokonanych znaleźli się: Jonathan David, Alphonso Davies, Derek Cornelius (OM), Cyle Larin (Mallorca) czy Tajon Buchanan (Villareal).
Osobiście jak myślałem, że jednak Kanada się postawi, tak na Panamę nie postawiłbym nawet centa.
W finale za kilka dni (24.03) zmierzą się więc Meksyk z Panamą. Mecz o 3 miejsce z takim zaangażowaniem może wyglądać "imponująco" - USA z Kanadą zagrają 23.03.
4
@escarabajo Brawa dla Panamczyków! game-winner jak przystało na ten kontynent.Jedna bramka ale w kluczowym momencie.
1
@FcPortoFan1999 @escarabajo Pochettino w szoku. Mnie równiez wryło
1
@Lanosss Nie powinien być w szoku jako były szkoleniowiec Tottenhamu Koguciego.
1
@FcPortoFan1999 co jak co, ale Totki zapewne za nim tęsknią. Z nim na czele przezywali jeden z lepszych okresów, prawie cos wygrali
1
@Lanosss On za nimi tęskni i Oni za nim tęsknią.Dziwne będzie jeśli tam nigdy nie powróci.