La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

4


Jacek Bartosiak:
"W nowej epoce „polerujący wasale” będą tym bardziej karani … , na pewno nie nagradzani, jak im się wydaje."

Arnaud Bertrand:
"To jest w rzeczywistości żałośnie smutne"
/video/1

"Aby uzasadnić aneksję Grenlandii, JD Vance mówi teraz, że Dania „nie jest dobrym sojusznikiem”, chociaż nie można znaleźć najbardziej zaangażowanego państwa wasalnego USA w całej UE. Spójrzcie: - są członkiem założycielem NATO - uczestniczyli w niemal każdej dużej operacji wojskowej kierowanej przez USA, kiedykolwiek USA o to prosiły, nawet w najbardziej kontrowersyjnych, takich jak Irak - Dania okazała się być bazą dla NSA szpiegującej europejskich przywódców.

https://www.reuters.com/world/europe/us-security-agency-spied-merkel-other-top-european-officials-through-danish-2021-05-30/

Dania zawsze kupuje amerykański sprzęt wojskowy zamiast europejskich alternatyw - Zgodzili się na przyjęcie dużej amerykańskiej bazy wojskowej - na Grenlandii! (Baza lotnicza Thule) Czego więcej USA mogłyby chcieć, aby uznać Danię za „dobrego sojusznika”? Najwyraźniej odpowiedź brzmi: „pozwól nam zaanektować 98% twojego terytorium”... Fantastyczna demonstracja tego, że narody, które dobrowolnie stają się wasalami, nie są nagradzane wdzięcznością ani bezpieczeństwem — po prostu sygnalizują słabość, która zachęca do dalszej agresji."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?