La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

3

Czyli dzisiaj ogrywamy Maltę jakieś 5-0 i zacznie się, że w sumie to dobrze jest, dobrze chłopaki grają, trener też mocny no i w ogóle jesteśmy potęgą i dawać już tę Holandię, bo mają słabe punkty i można coś z nimi ugrać. Ahh nie mogę się doczekać :P

7

@Antimadridista_WR chłopie 5:0 to ta kadra z Watykanem by nie wygrała

4

@Bykunn ja to wiem, ale znając życie to właśnie wydarzyć się musi taki mecz, aby zresetował wszystkie kompromitacje w ostatnim czasie w głowach piłkarzy i kibiców

2

@Antimadridista_WR tak będzie. Dzisiaj pogrom i nasi znowu są najlepsi na świecie.

0

@Antimadridista_WR Daj Panie Boże żebyśmy ich ograli te 5-0.

0

@don'T.R.I.P.e oby nie, wtedy iskra nadziei, że łysy poleci ze stołka

0

@Antimadridista_WR A nie sądzisz że przyjdzie następny mądrala i będzie to samo?
My już mieliśmy pierdyliard selekcjonerów i nie zmieniło się nic. Także mi to już obojętne kto trenuje, może nawet Adamiakowa trenować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?