La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

0

Chłop się jeszcze zastanawia czy Cash czy Frankowski… Ciekawe, że Urbański ma grać za Szymańskiego, a obok Bogusz. Wydawało mi się, że hierarchia jest jasna i Bogusz walczy o miejsce z Urbańskim. Tym bardziej, że Szymański grał cały mecz. Cyrk na kółkach. Świderski? Serio? Ten chłop jest niereformowalny. Jeżeli zamiast Casha wystawi Frankowskiego to trzeba go oskarżyć o celowy sabotaż. Nawet największy dyletant po obejrzeniu meczu z Litwą nie popełniłby takich błędów. Wrażenie na mnie zrobiła transformacja Barcelony, która musiała bez pieniędzy zastąpić cały skład. Ściągnęli piłkarzy anonimowych oraz ze swojej szkółki. Kilku niepotrzebnych w innych klubach wyjadaczy i sięgnęli po mistrza.

Czyli można i to jestem przekonany w 100 procentach zrobić dobry Team z Polskiej Reprezentacji. Bo ten skład Barcy powstał z dnia na dzień tak samo jak buduję się reprezentację. Wcale nie musieli grać całego sezonu razem, żeby się dobrze poznać. Od razu zostali mistrzami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?