- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
0
Pomimo powrotu w piątek Ekstraklasy, będę tęsknił za Probierzówką i tymi emocjami :(
9
@FcPortoFan1999 Daj se spokój
1
@Luciano99 Uważasz że pora się ustatkować?
0
@FcPortoFan1999 za emocjami? Ja to wczoraj zasnąłem na tym meczu, tak mnie emocje poniosły xD
2
@FcPortoFan1999 Zdecydowanie. Jak czytam tak Twoje wpisy od poczatku roku, to albo brakuje Ci kobiety (najlepiej takiej body positive +120 kg) albo to jakiś kryzys osobowości spowodowany nie zrealizowaniem przed moderację postawienia Ci obiadu (gdyż kazali Ci indywidualnie dostać sie na miejsce).
0
@D10SLEO Brakować mi będzie tych emocji na twitterku i tego bulwersu jaki był na Świderskiego i jego cieszynki.Najlepsze komentarze xd
0
@Ojciec5tkidzieci Opcja obiadu z redakcją jest trudna do zrealizowania bo trudno skontaktować się z redaktorem Baleją.Co do kobiet...mam ich wystarczająco w pracy ;)
0
@FcPortoFan1999 MLS oglądaj
0
@FcPortoFan1999 został jeszcze jednak jeden mecz ważny do obejrzenia. Pobudka o 1 w nocy i meczycho Argentyna - Brazylia
0
@FcPortoFan1999 a ja nie. Widzew sobie obejrzę. Pod wodzą nowego trenera.
0
@FcPortoFan1999 Co to za praca? Są przyjęcia ? ;)
0
@Safrani Też dobrze ;) @Lanosss Za późna pora. @mekston Również za późna pora. @Bernard777 Przyjęć nie ma, ale bardzo miła ;)
0
@FcPortoFan1999 MLS ma tez wczesniejsze godziny czasami
0
@mekston Ale wraz bardzo późne.
0
@FcPortoFan1999 sa dobre też, takie w sam raz
0
@mekston Nie dla mnie.
0
@FcPortoFan1999 ale fajna pileczka jest grana ktora wlasnie musi Tobie podchodzic
0
@mekston To jest piłeczka stworzona dla ludzi rdzennych a nie cudzoziemców.
0
@FcPortoFan1999 warto sledzic
0
@mekston Szkoda czasu marnować.
0
@FcPortoFan1999 oj warto warto
0
@mekston To jest około 2 godzin zmarnowanych z życia.
0
@FcPortoFan1999 oj nie, nawet sam
Ostatnio ogladales i byl sztos
0
@mekston Oglądałem i to nie był sztos.
0
@FcPortoFan1999 było świetne, ale to i tak wybrales jeden z najgorszych meczów, to pomysl sobie jak jest w innych
0
@mekston Było beznadziejne.Za dużo komercializacji.
0
@FcPortoFan1999 topka, a sa duzo lepsze
0
@mekston Topka reklam co najwyżej..
0
@FcPortoFan1999 topka piłki nożnej
0
@mekston Do topki piłki nożnej to mają góry do przebycia!
0
@FcPortoFan1999 jest esencja pilki tam
0
@mekston Troszkę taka bardziej piłka bez piłki.
0
@FcPortoFan1999 nie no, sa klasa bramki
0
@mekston Takie tam przypadkowe bramki czubkiem buta.
0
@FcPortoFan1999 wlasnie wszystko top mierzone tam
0
@mekston Czyste farfocle.
0
@FcPortoFan1999 w zadnym razie, widziales gole Matiego?
0
@mekston Zeszła mu akurat.
0
@FcPortoFan1999 nie, bo jak strzela tak regularnie to po prostu klasa
0
@mekston On tak nie chciał strzelić.
0
@FcPortoFan1999 chcial i to nie raz
0
@mekston Tutaj mu przypadkiem zeszła.Sam to mówił mi na ucho.
0
@FcPortoFan1999 nie, Mati ma to uderzenie
Nie mógł Tobie, bo wtedy MLS nie śledziłeś
0
@mekston Kiedy swoją drogą wstawisz na awatar Matiego?
0
@FcPortoFan1999 spokojnie, ja nigdy nie zmieniałem awatara od tego jak go ustawilem
A Mati bedzie naszym atutem na boiskach w USA i Meksyku
0
@mekston A co może się stać aby zmienić awatar na Bogusza?
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy
0
@mekston Jak strzeli gola w fazie pucharowej MŚ to zrobisz to?
0
@FcPortoFan1999 to byloby grube musze przyznac
Wiemy jaki jest dobry ale gola w pucharowej nie ma nawet Ronaldo
0
@mekston To może jednak w ramach takiego wyzwania byś zmienił awatar na Mateusza?
0
@FcPortoFan1999 do ms jeszcze troche czasu
0
@mekston A to takie pytanie przyszłościowe.