La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Wszyscy oprócz Roberta wracają na tarczy. Rafinia oprócz strzału z wolnego nic nie pokazał. Jamal tragedia w obu meczach i gorzej wykonany karny od winicjusza.
Niektórzy powinni przestań myśleć o złotym balonie i zacząć grać, bo zaczyna się gwiazdorzenie.
https://www.twitter.com/a_derll/status/1904696959492850071

0

@Rupert_Haubica Jakbyś zaczął od tego, że Yamal tragedia, to nie czytałbym dalej. :D
Wiadomo, że nie zagrał topowego spotkania, ale takie określenie to mocno z kapelusza. Haubica, coś Ty oszalał?

10

@Rupert_Haubica Yamal tragedia? Piękny gol w dogrywce, coś tam próbował w swoim stylu. On ma dopiero 18 lat!!

0

@jeonek coś próbował? Czyli irytował 2 mecze i nie strzelił karnego.

0

@szymonekk w 2 meczach najgorszy na boisku, trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.

9

@Rupert_Haubica Robert 120 minut i 1 bramka w meczach z Litwą oraz Malta, Yamal bramka w dogrywce z Holandią i awans do final four Ligi Narodów. Faktycznie to Lewy wraca zwycięski xD

0

@Rupert_Haubica weź bierz i pij po pół albo się podziel. :D
Ja nie twierdzę, że on był najlepszy, ale w skrajność totalnie bym nie popadał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?