La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

17

Laporta powinien oprawić w ramkę jego kontrakt i powiesić sobie w biurze w dobrze widocznym miejscu, tak by na przyszłość nie popełnić tak idiotycznego błędu.
Żaden, ale to żaden młodzik nie powinien dostawać kontraktu hipergwiazdy, nawet w tym momencie Yamal.

8

@bartulek98 Gwiazdorskiego kontraktu dla Yamala będzie ciężko uniknąć, bo chłopak od dłuższego czasu jest filarem drużyny i gra wszystko. Może natomiast dałoby się uzależnić częściowo wypłatę wynagrodzenia od osiągnięć zawodnika i sukcesów drużyny. Na zasadzie - grasz jak gwiazda i są sukcesy, zarabiasz jak gwiazda. Grasz słabo i nie ma sukcesów, zarabiasz jakąś przyzwoitą podstawę.

0

@bartulek98 Bartomeu... czy trzeba coś więcej pisać?

3

@Troc to sobie pójdzie gdzieś, gdzie będzie dostawał tyle ile zapisane ma w kontrakcie i tyle będzie z miłości do klubu ;) niestety jest ryzyko jest zabawa, akurat z Fatim nie wyszło, oby wyszło z Yamalem.

0

@Fake69 to niech Yamal dostanie duży kontrakt, ale niech będzie uzależniony od występów = jak ma kontuzję / nie mieści się w składzie to automatycznie kontrakt zmniejsza się proporcjonalnie do występów

0

@bartulek98 To nie on o tym decyduje, tylko rynek. Jeśli PSG, Man City albo u Araby chcieli dawać za niego grube miliony i wielkie zarobki, to sama miłość do klubu mogłaby nie wystarczyć. Po prostu stracilibyśmy takiego piłkarza.

0

@Troc sytuacja jest 1:1 z Fatim, też dostał kontrakt jaki mu inni proponowali i po kontuzji jest jak jest xD

1

@Troc ja to bym życzył wszystkim w świecie piłki, żeby mniej więcej taki system obowiązywał we wszystkich klubach i wszystkich zawodników. Bardzo często wielu zawodników po dobrej grze dostaje mega kontrakt i z różnych powodów przestają grać a później zaczynają się problemy, nikt ich za taką kasę nie weźmie, piłkarz ma gdzieś, nigdzie się nie ruszy za mniej…wysoka pensja powinna być uzależniona od gry, wyników sportowych i profesjonalnego podejścia, zachowania.

0

@Mavcin1980 zgadzam się, takie konstruowanie wynagrodzeń przeciwdziałałoby moim zdaniem licznym patologiom w świecie futbolu. Mówię też o polskiej piłce, gdzie młodzi zawodnicy dostają relatywnie do prezentowanego poziomu bardzo dobre pieniądze, żyją sobie jak pączki w maśle i wielu się nie chce już bardziej starać, bo jest im za dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?