La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

0

Jak się sprawuje ten Nubel w Stuttgarcie? Miał chłop zostać następcą Neura, a tu już 5 rok na wypożyczeniach. Ogólnie dużo ma Bayern tych bramkarzy bo jeszcze ten chłopak, którego ściągnęli z Maccabi i miał być takim talentem, a zamiast mu dać szansę woleli sprowadzić kolejny talent niemieckiej młodzieżówki.

1

@ViscaelBarca2007 problem to chyba jest z Neurem, ze nie chce miec konkurenta cos mi sie wydaje. Nubel spisuje sie bardzo dobrze i jest mocno chwalony. Bayern za bardzo kombinuje, kolejny sezon powinien byc juz dla Nubela z mniejszą rolą Neuera, a Urbig na wypozyczenie. Peretz pewnie zostanie sprzedany, a Ulreich czy zakonczy kariere czy zostanie to nie ma znaczenia

0

@Comentateiro zapomnialem oznaczyc

0

@Lanosss wcześniej to jeszcze rozumiem bo ciężko było pewnie rywalizować z Neuerem ze względu na jego dyspozycje i status w drużynie, a szkoda było też marnować czasu rozwojowego Nubela, ale teraz już faktycznie najwyższa pora. Będą musieli tylko skrócić wypożyczenie.

1

@ViscaelBarca2007 no dokładnie, Neuer naprawdę kiepsko zaczyna wyglądać, coraz wolniejszy i baboli coraz więcej. Nubel pewniejszy by byl niż Urbig, ale zobaczymy co tam Kompany i zarząd wymyślą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?