- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 786 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 786 Culés
0
Ależ Mrozek dał teraz popis! Świetne zachowanie. Trzyma Lecha w grze.
0
@Dari0G Zastanawiam się wprost, o co z tym Lechem chodzi? Zwłaszcza fizycznie?
0
@FcPortoFan1999 Pisałem już dzisiaj, dla mnie mental, a raczej jego brak. Jesli nie idzie, to nie ma tam za bardzo kogoś, kto by nimi wstrząsnął. No bo kto jest tam liderem? Ishak. Ale ostatnio też słabsze występy i jakby mniej motywuje. A poza nim? Jest ktoś, kto chce wziąć na siebie odpowiedzialność i pociągnąć ten zespół? Chyba tylko Ali i Mrozek grają równo, czasem Sousa.
1
@Dari0G W tej drugiej połowie to Oni są tłamszeni.Coś w tym jest że jak Oni tracą pierwsi bramkę to tak jakby lądowali na deski i nie ma szans na zwycięstwo.
0
@FcPortoFan1999 To wygląda tak:
1
@Dari0G Zwłaszcza na wyjazdach ta drużyna jest po prostu beznadziejna.Tak jak przed sezonem postawiłem ich do mistrzostwa, tak nie sądziłem że Oni mogą być aż tak bardzo miałcy w delegacji.Raków, jest ich przeciwieństwem na wyjazdach.Legia i Lech, kiedyś budziły postrach ligi.Dzisiaj budzą po prostu śmiech.
0
@FcPortoFan1999 Śmiech albo płacz. Zależy komu kibicujesz :).
0
@Dari0G Mam te szczęście że nikomu.Niemniej to jest raczej płacz z ich strony.Te drużyny, kiedyś potrafiły odstawić resztę na znaczną odległość punktową.Teraz wtopiły się do reszty.Jadą na te mecze wyjazdowe po to aby dostać w czapę.Nawet jeśli każdy z każdym już kiedyś potrafił wygrywać, to te dwie ekipy nie robiły tego z taką regularnością jak obecnie.
0
@FcPortoFan1999 Jeśli masz czas i chęci posłuchać na żywo dyskusji kibiców Lecha o dzisiejszym występie i ogólnie o klubie, zapraszam:
0
@Dari0G Ten klub można porównać do Borussii Dortmund albo Atletico Madryt.