- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
1
Tschofenig to regen Schilerenzauera. Jeśli się nie skończy, będzie dominatorem jak on. Co do Polaków, widać u nich dużą radość, niestety mam wrażenie, że zmiana trenera też miała na to wpływ. Cóż, oby Maciusiak dał radę, choć dla mnie jest to ostateczna próba wykrzesania resztki sił z Kubackiego i Żyły (Stocha też, Dolezal ma być bliżej kadry). Tylko co potem, gdy oni odejdą? Znowu będzie kicha, potem poleci trener i tak to się będzie kręciło w tym piehdolniku. Liczę, że Thomas zajmie się juniorami, a potem za 5 czy 10 lat wskoczy z nimi do kadry.
3
@VegetaPolska to nie jest nawet 50 % schlirenzauera . Szliri to był prawdziwy dominator a tchofening póki co ma pierwszy tak dobry sezon w którym i tak musiał do końca walczyć o zwycięstwo z hoerlem
0
@VegetaPolska 5-10 lat? Przecież za 10 lat to będzie po nich. Patrząc na wiek naszych najlepszych skoczków, wiek i potencjał juniorów, a także kalendarz FIS (za rok IO, za dwa MŚ i potem "pusty" sezon tylko z MŚ w lotach) to za 2-3 lata najdalej powinni być w kadrze A z jako takim poziomem do startów w PŚ.
Jeśli ty chcesz czekać 10 lat to nie wiem czego oczekujesz.
0
@Stinger_ ale miałem na myśli dzieciaków 10 letnich. No bo nie wiem w sumie z jaką grupą wiekową pracowałby Thomas.
0
@VegetaPolska Kadra B lub juniorzy więc to nie będą na pewno 10-letnie dzieciaki - to po pierwsze, a po drugie jeśli myślisz, że Thurnbichler zostanie żeby usunąć się całkowicie w cień trenować dzieciaki z których nie wiadomo co będzie za 5-10 lat to nieźle bujasz w obłokach.