La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1383 Culés

1

Po dobrym serialu zostaje taka pustka jak teraz obejrzałem ostatni odcinek sezonu Reacher i jest ta pustka i czekam na kolejny :)

0

@damian16161212 strzel sobie Dextera, Vincenzo, Dom z papieru, Lupin też jest spoko

1

@VegetaPolska dom z papieru mi gdzieś nie podszedł nie wiem czemu choć lubię hiszpańskie filmy i seriale

0

@damian16161212 może się dzisiaj zabiorę za trzeci sezon.
@VegetaPolska Dom z papieru i Lupin to głupota poganiająca głupotę. Na dłuższą metę te seriale męczą.

1

@Safrani Mi ten trzeci sezon jakoś nie podszedł

1

@Bykunn no właśnie słyszałem różne opinie.
Pierwszy sezon był świetny. Drugi słaby moim zdaniem.

0

@damian16161212 Obejrzałem 119 seriali i po żadnym pustki nie czułem xD

0

@Eklerek kurde to nie wiem jak to tam u ciebie xD Pamiętam jak za młodego oglądało się dragon balla na płytach od kolegi i po ostatnim odcinku byłem smutny i czekałem aż nagra mi kolejną wersję xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?