- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
6
Czyżby formacja "amigosów 2.0" nam się szykowała? Raphinia może i jest kandydatem do Złotej Piłki ale Lamine Yamal już nie koniecznie. Poza tym już kompletnie sodówa by mu odwaliła gdyby to on zgarnął tą nagrodę. Gdyby tylko udało się Barcelonie wygrać wszystko to myślę, że nasz "drewniak" Lewy (nadal bramkostrzelny) jednak zgarnie to co mu się należało. Poza tym kto z Polaków nie życzy innemu Polakowi historycznego sukcesu. Drugiego takiego może już nie być.
0
@Krzyszt8f_xd Ja mu życzę, ale myślę, że w przypadku trypletu Barcelony to ZP powędrowałaby do Raphinhi bądź Pedriego.
0
@Krzyszt8f_xd Lewy nie bedzie przed Raphinią, zapomnij
0
@PepGuardiola1971 Pewnie Masz rację patrząc na to jaki wpływ na grę ma Raphinia w tym sezonie natomiast jeżeli sporzylibyśmy nieco szerzej na całokształt osiągnięć dotychczasoewej kariery zarówno Lewego jak i Raphinii to jednak biorąc pod uwagę tryplet z Bayernem oraz kolejny z Barceloną gdzie w obu przypadkach Robert zgarnie króla strzelców (mam nadzieję) to nie skreślałbym Lewego w plebiscycie Złotej Piłki. Raphinia w tym sezonie jest niesamowity to prawda ale to w zasadzie jego pierwszy sezon gdy wzbił się na wyżyny światowego futbolu. Moim zdaniem szanse mogą być wyrównane ale oceniać będziemy mogli dopiero po zakończeniu sezonu. Oby potrójna korona dla Barcelony stała się rzeczywistością.