La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

8

Nie wiem po co Flick trzymał tego samolubnego yamala. Prawie każdy drybling przegrany, mnóstwo strat i tak cały mecz. Lewa strona leży i kwiczy zero akcji. Na autobus tylko milion wrzutek po angielsku , zawsze gdzieś się piłka odbije pod nogi czy obrońca skiksuje a oni chcieli wejść do bramki tzn Yamalek chciał

0

@Lewangoooolsky 32 strażnicę piłki. Więcej tracił niż coś grał. Tak znajdą się ślepcy, którzy go będą bronić.

0

@Lewangoooolsky a kto za niego wejdzie? obrońca?

0

@Xardas96 Fermin albo Torre

0

@Lewangoooolsky chłopie torre to se może on nie ma dryblingu żadnego

1

@Xardas96 gorszy od Yamala by dziś na pewno nie był…

0

@Lewangoooolsky bardziej do zmiany to jest lewandowski i nie naskakuje na niego jak większość bo jestem zawsze za nim ale chłop już nie ma żadnej kontroli piłki ani przyjęcia nic nie daje drużynie tylko strate piłki

1

@Xardas96 lepiej by było jak byś się nie wypowiadał, bo nie masz pojęcia o czym mówisz :)

0

@Dawiddd1213 no chyba ty xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?